Іншого виходу немає: Кличко озвучив ймовірність введення комендантської години

Іншого виходу немає: Кличко озвучив ймовірність введення комендантської години
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

В Україні можуть ввести комендантську годину в якості протиепідемічного заходу, у разі різкого збільшення захворюваності COVID-19.

Loading...

Відповідну заяву зробив мер Києва Віталій Кличко, передає “Україна 24”.

“Що стосується комендантської години, ми знаємо, що зараз її ввели багато країн Європи і нового нічого не придумали. Є два шляхи зараз. Перший – вакцинація, до тих пір, поки у нас вакцини достатньої кількості немає, залишається той же шлях розірвати ланцюжок захворюваності. Якщо цифри будуть зараз зашкалювати і станеться колапс медичної системи, у нас іншого виходу не буде, як переходити до надзвичайного стану”, – пояснив Кличко.

Відзначимо, введення надзвичайного стану вирішується керівництвом країни.

Раніше спікер ВР Дмитро Разумков заявив, що не хотів би введення комендантської години. Але уточнив, що спочатку повинен бути з цього приводу указ президента, після чого надзвичайний стан повинен схвалити парламент.

Як ми вже розповідали раніше, у разі погіршення епідеміологічної ситуації у Львові мер Андрій Садовий може перекрити авіасполучення і залізничне сполучення.

Також нагадуємо, постковідний синдром може тривати 12 і більше тижнів від початку захворювання. Симптоми можуть проявлятися з боку дихальної, серцево-судинної та нервової систем організму людини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...