Львів може зупинити авіа- і залізничне сполучення через погіршення ситуації з COVID-19

Львів може зупинити авіа- і залізничне сполучення через погіршення ситуації з COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

У разі погіршення епідеміологічної ситуації у Львові мер Андрій Садовий може перекрити авіасполучення і залізничне сполучення.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

За його словами, цифри захворюваності на COVID-19 поки невтішні, тому про ослаблення обмежень не йдеться:

“Навколо нас фактично всі країни ввели локдаун до кінця квітня. Зараз у Львові карантин введений до 12 квітня, але якщо дивитися об’єктивно, статистика не найкраща. На сьогодні у нас 1112 осіб госпіталізовано в міські медичні заклади. Добре, що ми збільшуємо кількість ліжок в лікарнях, і з 1300, які ми мали, в межах 10 квітня ми вийдемо на показник 2 тисячі місць “.

Садовий зазначає, пацієнтів з COVID-19 госпіталізують кожен день:

“І це тільки у Львові, по області взагалі більше сотні. Тому зараз іншого варіанту, крім як бути в локдауні, немає. Важливо, щоб люди розуміли складність ситуації. Нині багато хто нехтує карантинними обмеженнями. Щодо карантину поки все без змін, але якщо буде погіршення, то можуть закрити усе: і авіа-, і залізничне сполучення зі Львовом “.

Хмельницька та Харківська області можуть опинитися в «червоній» зоні карантину, проте питання загальнонаціонального локдауна не обговорюється.

Напередодні Міністерство охорони здоров’я оновило список карантинних зон – в 21 з 25 областей перевищено епідеміологічний поріг COVID-19.

Джерело: Народна Правда
Теги: