Олексій Навальний підозрює, що міг заразитися туберкульозом у колонії

Олексій Навальний підозрює, що міг заразитися туберкульозом у колонії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російський опозиційний політик Олексій Навальний, підозрює, що міг заразитися туберкульозом, оскільки на даний момент в його загоні з 15 чоловік «тубдіагноз» поставили вже третьому ув’язненому.

Loading...

У нього ж підвищилася температура тіла (до 38,1 градуса) і з’явився сильний кашель, повідомляє на своїй сторінці в Instagram Навальний.

Також він висміяв рекомендації тюремних медиків про зміцнення імунітету «хорошим харчуванням і білковою їжею», оскільки все м’ясо з тарілок укладених «вкрали ще в Москві», а у Володимирі вкрали ще й масло з овочами.

«А на місці, в Покрові, вже розтягли по домівках останні крихти. Залишивши зекам кашу, типу “клей” і перемерзлу картоплю. Ідіть, зміцнюйте імунітет», – зазначає автор поста.

Навальний вирішив запросити в колонію лікаря-фахівця за свій рахунок, при цьому припиняти голодування відмовився.

Нагадаємо, перші повідомлення про погіршення здоров’я Навального в виправній колонії з’явилися 24 березня. Спочатку він почав страждати від болю в спині, а потім, за його словами, біль перейшла в ноги.

Щоб привернути увагу до ненадання йому медичної допомоги, російський опозиціонер оголосив голодування.

Як ми вже розповідали раніше, Україна приєдналася до антиросійським санкцій, які раніше ввів Євросоюз через арешт і вирок головному російському опозиціонеру Олексію Навальному.

Джерело: Народна Правда