Ще дві області можуть потрапити до “червоної” зони карантину: чи буде оголошений локдаун

Ще дві області можуть потрапити до “червоної” зони карантину: чи буде оголошений локдаун
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Хмельницька та Харківська області можуть опинитися в “червоній” зоні карантину, проте питання загальнонаціонального локдауна не обговорюється.

Таку заяву в ефірі телеканалу “Україна 24” зробив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

 “Я думаю, що Харківська і Хмельницька області (можуть опинитися у червоній зоні, – ред.), але там МОЗ веде досить активну роботу з місцевими підрозділами охорони здоров’я та обласними адміністраціями зокрема. Подивимося, не хочу робити прогнозів. Аналізую загальнодоступні цифри. Дивлюся по відсотку госпіталізацій, за відсотком ліжок з киснем. За кількістю виявлених хворих Covid-19. Думаю, що цим двом областям варто звернути увагу на свої показники”.

При цьому, він додав, що оголошувати загальнонаціональний локдаун поки не планують:

“Виникає питання дотримання карантинних вимог. Адже фактично всі заходи, які були впроваджені в” червоній “зоні місцевими органами влади або загальнодержавними, вони вимагають відповідної реакції як з боку правоохоронців, так і Держспоживслужби, яка відстежує незаконну торгівлю і т.д … питання загальнонаціональних обмежувальних заходів зараз не обговорюється “.

Напередодні Міністерство охорони здоров’я оновило список карантинних зон – в 21 з 25 областей перевищено епідеміологічний поріг COVID-19.

У державному експертному центрі Міністерства охорони здоров’я України озвучили головні побічні реакції після вакцинації від коронавируса препаратом від AstraZeneca (Covishield).

 

Джерело: Народна Правда