Тисячі пенсіонерів отримають нові виплати у квітні: кому перерахували пенсію

В середньому пенсіонерам додали по 170 гривень

Тисячі пенсіонерів отримають нові виплати у квітні: кому перерахували пенсію
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Органи Пенсійного фонду України провели автоматичний перерахунок виплат пенсіонерам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсій продовжували працювати.

Loading...

Про це повідомила прес-служба фонду, передає НАРОДНА ПРАВДА.

«На виконання норм частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” з 1 квітня 2021 року органами Пенсійного фонду України проведено автоматичний перерахунок виплат пенсіонерам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсій продовжували працювати», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що перерахунок пенсій був проведений без звернень пенсіонерів з урахуванням страхового стажу, набутого за лютий 2021 року.

«Під час проведення перерахунку обраний вигідніший для пенсіонера варіант: з урахуванням тільки страхового стажу або з урахуванням страхового стажу та заробітної плати», – повідомили в прес-службі.

В результаті перерахунку розмір пенсії збільшено для 357,1 тисячі осіб. Середній розмір підвищення становив 170,80 грн.

Як відомо, 1 квітня Кабмін ухвалив рішення про підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення.

Зокрема, рішення включає запровадження з квітня поточного року щомісячної виплати у розмірі до 500 грн пенсіонерам старше 80 років, у яких розмір пенсії не перевищує 9205 грн, а також проведення у травні 2020 року індексації пенсій на 11% для 7 млн пенсіонерів.

Середній розмір пенсії в Україні станом на 1 січня 2021 року становив 3082,98 гривень.

Нагадаємо, раніше експерт вказав на проблему з пенсіями в Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...