Благовіщення 7 квітня: що можна і не можна робити

Іменини Тихон

Благовіщення 7 квітня: що можна і не можна робити
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці, також сьогодні – Всесвітній день здоров’я.

Про це передає НАРОДНА ПРАВДА.

Благовіщення Пресвятої Богородиці

Свято присвячене новині, яку повідомив Діві Марії архангел Гавриїл. Він повідомив їй, що вона народить спасителя світу і Марія сказала, що приймає таку долю. Дата пов’язана з Різдвом, тому церкви, які відзначають свято за юліанським календарем відзначають його 7 квітня, а ті, хто дотримується григоріанського календаря – 25 березня.

Церковний календар 2021: які релігійні свята відзначають у квітні

Що можна і не можна робити

Віруючі повинні в цей день обмежити себе від суєти, щоб приділити час молитві, службі в храмі і духовним думкам. Добре зайнятися благодійністю, робити добрі справи.

Оскільки Благовіщення випало на період посту, то варто утриматися від гучних забав та алкоголю. Ті, хто дотримується посту, можуть додати в меню рибу.

Прикмети на Благовіщення 7 квітня

Вважається, що яка погода на Благовіщення, така буде й на Великдень. А гарна погода обіцяла багатий урожай.

Великодній кошик-2021: що слід обов’язково покласти туди

Всесвітній день здоров’я

Всесвітній день здоров’я – це глобальна кампанія, яка спрямована на привернення уваги кожного жителя нашої планети до проблем здоров’я та охорони здоров’я, з метою проведення спільних дій для захисту здоров’я та благополуччя людей.

Також сьогодні, Міжнародний день пам’яті про геноцид тутсі в Руанді в 1994 році. Події, котрим присвячується означена міжнародна дата, відбулися в Руанді в 1994 році, коли тимчасовий уряд, який прийшов до влади в результаті військового перевороту, початок знищувати людей, яких вважав за своїх ворогів – як за політичними ознаками, так і за етнічними. Число убитих за сто днів склало, за різними даними, від півмільйона до мільйона чоловік.

 

Джерело: Народна Правда