Голубовська заявила, що в Україні треба ввести комендантську годину і обмежити пересування

Голубовська заявила, що в Україні треба ввести комендантську годину і обмежити пересування
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Ситуація з коронавірусом в Україні найважча за весь час пандемії, необхідно ввести жорсткий карантин з обмеженнями на пересування всередині країни і на подорожі за кордон.

Loading...

Своєю думкою в ефірі каналу “НАШ” поділилася провідний інфекціоніст Міністерства охорони здоров’я Ольга Голубовська.

“Коли є певні карантинні обмеження, тоді немає можливості у вірусу адаптуватися, видозмінюватися і стати ще більш агресивним агентом”, – пояснила вона.

Також вона підтримує введення комендантської години в країні і закриття авіасполучення з іншими державами – для зменшення кількості захворювань коронавірусом:

“Закрийте авіасполучення, зробіть щось. Треба зробити так, щоб мінімізувати можливість поширення вірусу”.

За її словами, є поняття сезонності і, можливо, влітку COVID-19 був би менш агресивним. Однак, підкреслила вона, рекомендації для людей, які зараз подорожують, залишаються незмінними.

“Якщо повертаєтеся додому, то потрібно ізолюватися і почекати, захворієте ви чи ні. Тому що тест не має жодного значення, він в 30% випадках може бути негативним”, – підсумувала Голубовська.

Імунолог Андрій Волянський заявив , що вакцинуватися восени тими ж вакцинами, які закуплені зараз, немає сенсу – препарат вже може бути неефективним.

Глава міністерства охорони здоров’я Максим Степанов повідомив , що південноафриканський штам, який вже зареєстрували в Україні, так само як і британський, більш агресивний і набагато заразніший.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...