Карантинні виплати ФОПам: Зеленський підписав закон

Карантинні виплати ФОПам: Зеленський підписав закон
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про компенсації бізнесу і найманим працівникам, зареєстрованих в регіонах, в яких встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки.

Loading...

Документ набуде чинності з дня, наступного за його опублікуванням, передає прес-служба президента.

“Володимир Зеленський підписав Закон “Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, введених з метою запобігання поширенню гострих респіраторних хвороби COVID-19, викликаної коронавируса SARS-CoV-2 “№ 1358-их, який Верховна Рада прийняла 30 березня” , – зазначено в повідомленні.

Тепер, фізичні особи підприємці (ФОП) і наймані працівники, які змушені припинити свою діяльність через карантин у “червоних” зонах, отримають з державного бюджету одноразову матеріальну виплату в сумі 8 тисяч гривень.

Крім того, додатково до гарантованої державою одноразової допомоги, ФОПи і наймані працівники зможуть додатково отримати виплати з місцевих бюджетів, якщо органи місцевого самоврядування приймуть відповідне рішення.

Матеріальну виплату можна буде отримати, зареєструвавшись через додаток або Єдиний портал державних послуг “Дія”.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні більшість фізосіб-підприємців (ФОП) платять внески з мінімальної зарплати і зможуть отримувати тільки мінімальну пенсію, яка зараз становить 1 769 гривень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...