Локдаун наближається: Харківська область опинилася за крок від “червоної” зони

Локдаун наближається: Харківська область опинилася за крок від “червоної” зони
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Харківська область на цьому тижні може офіційно опинитися в “червоній” зоні карантину.

Loading...

Як заявив заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк, вже два епідемічних показника області почали відповідати “червоному” рівню, передає телеканал “Об’єктив”.

“Сьогодні – перший день, коли ми офіційно відповідаємо “червоній” зоні”, – заявив він.

Якщо протягом трьох днів два епідемічних показника будуть відповідати “червоному” рівню, то в Харківській області доведеться посилювати карантинні обмеження.

“Якщо ще 2 дні, як визначено, ми пробудемо, то, безумовно, на цьому тижні у нас буде оголошена “червона” зона. Це за собою потягне відповідні наслідки. Ми думаємо, що буде ще гірше. Ми бачимо, що ми сьогодні встановлюємо антирекорди. Сказати, що все – ми вже не на піку і зараз буде легше … ми так не думаємо”, – додав він.

На сьогоднішній день в “червоній” зоні знаходяться: Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька і Чернігівська області.

У “червоній” зоні забороняється робота ТРЦ, кафе, ресторанів, а також масові заходи. Також обмежується відвідування навчальних закладів. Крім того, місцева влада може самостійно обмежувати роботу транспорту.

Як ми вже розповідали раніше, можливості медичної системи вичерпані: Міністерство охорони здоров’я максимально збільшило кількість ліжок з киснем – до 67 тисяч, більше збільшувати нікуди.

А тим часом, в Україні закінчується вакцина CoviShield (AstraZeneca), у зв’язку з цим, темпи вакцинації істотно сповільнилися. Наприклад, Київська область третій день не прищеплює людей.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...