На Донбасі загинули майже 30 військових з початку перемир’я

На Донбасі загинули майже 30 військових з початку перемир’я
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

З початку перемир’я на Донбасі, яке було встановлено 27 липня 2020 року, від ворожих пострілів загинули 28 українських військовослужбовців. При цьому, більша частина з них померли в 2021 році.

Loading...

Відповідні цифри озвучив президент України Володимир Зеленський, передає прес-служба Офісу президента.

“За час перемир’я, з 27 липня минулого року, через обстріли на Донбасі загинули 28 воїнів. З них 23 – в цьому році. Тільки з 26 березня ми втратили 10 наших військових. Кожен день війни коштує нам життів сміливих, патріотичних людей, які повинні будувати майбутнє України”, – заявив він.

Нагадаємо, 5 квітня від снайперської кулі помер молодший сержант Віктор Гелебрант. На момент загибелі боєць був на бойовому чергуванні.

А також, 6 квітня на Донбасі в результаті обстрілу в районі Невельського загинув український військовий. Ще один боєць загинув від підриву на міні.

Як ми вже розповідали раніше, ситуація на Донбасі свідчить про те, що Росія намагається реалізувати сценарій «повзучої анексії».

Тим часом, безпеку російських громадян, їх долі є безумовним пріоритетом РФ і президента особисто , – заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков. При цьому в Кремлі вважають росіянами і жителів Донбасу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...