Росія стягує техніку до кордону з Україною: в НАТО виступили з різкою заявою

Росія стягує техніку до кордону з Україною: в НАТО виступили з різкою заявою
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

НАТО підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, а також застерігає Росію від подальшої ескалації ситуації на Донбасі.

Таку заяву в коментарі виданню WELT зробив прес-секретар НАТО:

Loading...

“Дестабілізаційні заходи з боку Росії підривають всі зусилля по деескалації напруженості в рамках укладеної за участю ОБСЄ угоди про припинення вогню від 27 липня 2020 року”.

Він також зазначив, що в Брюсселі провели нараду для обміну думками щодо поточної ситуації з безпекою на Чорному морі:

“Союзники поділяють стурбованість з приводу широкомасштабної військової діяльності Росії в Україні і навколо неї. Також союзники стурбовані тим, що Росія порушила угоду про припинення вогню з липня 2020 року, що призвело до загибелі чотирьох українських військових минулого тижня”.

Як повідомлялося раніше, на Донбасі в результаті обстрілу бойовиків загинули двоє військовослужбовців. 5 квітня в районі проведення операції Об’єднаних сил збройні формування Російської Федерації 7 разів порушили режим припинення вогню.

Також повідомлялося раніше, на Донбасі 3 квітня через підрив на міні загинув військовослужбовець з Луцька – Сергій Сулима. Раніше він з медиком Світланою Землиною рятував під обстрілами поранених під Шумами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...