Степанов визнав, що можливості медичної системи вичерпані

Степанов визнав, що можливості медичної системи вичерпані
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Можливості медичної системи вичерпані: Міністерство охорони здоров’я максимально збільшило кількість ліжок з киснем – до 67 тисяч, більше збільшувати нікуди. Незважаючи на це, в Україні триває зростання захворюваності на COVID-19.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу.

Loading...

За його словами, кількість ліжок з киснем для пацієнтів з COVID-19 вже досягла свого максимуму. Степанов каже, що зараз в лікарні госпіталізовано більше 47 тисяч пацієнтів з коронавірусом.

За його словами, загальна завантаженість ліжок з киснем становить близько 58% і продовжує зростати. Найбільш напружена ситуація в Києві, Хмельницькій, Миколаївській та Житомирській областях.

Також Степанов зазначає, що кількість хворих і летальних випадків продовжує зростати. Минулого тижня від COVID-19 померли 2 455 пацієнтів, що на 400 більше, ніж тижнем раніше. Захворіли за тиждень понад 103 тисяч чоловік.

Ведучий інфекціоніст Міністерства охорони здоров’я Ольга Голубовська заявила , що ситуація з коронавірусом в Україні найважча за весь час пандемії, необхідно ввести жорсткий карантин з обмеженнями на пересування всередині країни і на подорожі за кордон.

Імунолог Андрій Волянський заявив , що вакцинуватися восени тими ж вакцинами, які закуплені зараз, немає сенсу – препарат вже може бути неефективним.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...