У прикордонних районах півдня ЗСУ проводить масштабні навчання

У прикордонних районах півдня ЗСУ проводить масштабні навчання
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У прикордонних районах окремих областей південного регіону проводять збори підрозділів територіальної оборони. Їх мета: підготовка захисників до виконання завдань за призначенням, а саме контролю населених пунктів, посилення і захисту державного кордону, охорони і оборони певних об’єктів, боротьби з ДРГ.

Loading...

Про це повідомляє прес-служба Сухопутних військ Збройних сил України в Facebook.

“Метою зборів є нарощування можливостей підрозділів територіальної оборони до виконання певних завдань. Основними цілями зборів є – вдосконалення рівня умінь і практичних навичок командирів і штабів з управління підрозділами, підвищення індивідуальних навичок військовослужбовців з виконання певних завдань на реальних об’єктах:

  • з охорони і захисту адміністративного кордону з АР Крим, прикриттю десантно-доступних ділянок узбережжя;
  • виконанню завдань з контролю населених пунктів, з охорони органів державної влади, посиленню охорони критичних об’єктів, мостів, несенню служби на блокпостах, контролю населених пунктів з виконанням завдань комендантської години;
  • боротьбі з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями “, –

йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, НАТО підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, а також застерігає Росію від подальшої ескалації ситуації на Донбасі.

Нагадаємо, на Донбасі в результаті обстрілу бойовиків загинули двоє військовослужбовців. 5 квітня в районі проведення операції Об’єднаних сил збройні формування Російської Федерації 7 разів порушили режим припинення вогню.

Також повідомлялося раніше, на Донбасі 3 квітня через підрив на міні загинув військовослужбовець з Луцька – Сергій Сулима. Раніше він з медиком Світланою Землиною рятував під обстрілами поранених під Шумами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...