В Україні можуть перекрити міжобласне сполучення: названо умову

В Україні можуть перекрити міжобласне сполучення: названо умову
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

У разі катастрофи з COVID-19 в Україні можуть ввести обмеження міжобласного сполучення. Катастрофою глава парламентського комітету з питань охорони здоров’я Михайло Радуцький назвав добову захворюваність інфекцією в 35-40 тисяч чоловік.

Таку заяву він зробив в інтерв’ю РБК-Україна.

На питання про те, чи чекати в Україні блокпости між регіонами і обмеження міжобласного сполучення, він відповів: “якщо буде якась катастрофічна ситуація”. За його словами, всі обмеження регулюються законами України: “Є закон про захист населення від біологічної загрози. Там все прописано”.

Радуцький також пояснив, скільки заражень коронавірусів для України стане катастрофою:

“Якщо на початку епідемії для нас була катастрофа 5 тисяч хворих на добу, восени була катастрофа 25 тисяч, то сьогодні, за словами міністра охорони здоров’я, 35-40 тисяч на добу при нинішньому відсотку госпіталізацій”.

В Україні зафіксовано 13 276 нових випадків COVID-19 за минулу добу. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Одеській (1 436), Києві (1432), Львівській (1105), Київській (889) та Харківській (878) областях.

Глава Міністерства охорони здоров’я Максим Степнов заявив , що найближчим часом Україна повинна оголосити про закупівлі вакцини від коронавируса за новим контрактом, і отримати ще 10 мільйонів доз препарату від COVID-19.

 

Джерело: Народна Правда