Кремль узяв курс на ескалацію конфлікту на Донбасі: Безсмертний попередив про страшні наслідки

Кремль узяв курс на ескалацію конфлікту на Донбасі: Безсмертний попередив про страшні наслідки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Росія взяла курс на ескалацію військових дій в Україні. Володимир Путін має намір знищити Україну в економічному та політичному сенсах.

Таку заяву в ефірі “Обозревателя” зробив екс-представник України в Тристоронньої контактній групі, дипломат Роман Безсмертний.

На його думку, Кремль узяв курс на ескалацію конфлікту, на його загострення:

“З моєї точки зору, ситуація буде розвиватися або шляхом загострення бойових дій по лінії фронту на Донбасі і в Криму, або шляхом виникнення нових місць зіткнення між ЗСУ та Російською Федерацією. Якщо збережеться така ситуація, як на сьогоднішній день, коли не вироблено спільної позиції між Вашингтоном і Брюсселем, вона може розгортатися по дуже неприємного для України сценарієм “.

Він також додав, що в разі розвитку гострого сценарію (бойових дій), найгірше, що може статися – Україна в черговий раз стане полем бою.

Безсмертний також звертає увагу на те, що після останньої зустрічі онлайн між канцлером Німеччини, президентом Франції і президентом Російської Федерації, Кремль роздув питання України:

“Це означає, що центром удару найближчих місяців і років для Росії, для Кремля, для Путіна є Україна, що ми знаходимося в епіцентрі”.

Він також підкреслив, що головною метою тиску Росії – політичного, економічного, військового – є знищення України як держави.

“Пам’ятайте, колись говорили, що все зупиниться, Крим, Донбас … Ні, не буде цього! Чи не буде спокою! З 2015 року, коли, здавалося б, активна фаза війни зупинена, напруга в десятки разів зросла. Кількість озброєнь небачено зросла. Подивіться на цифри бюджету армії Росії. Здавалося б, списку санкцій політика повинна була змусити зменшити цей бюджет, але він росте. Це означає, що агресивні плани Кремля нікуди не поділися. Вони залишаються на столі, і так чи інакше Кремль буде їх реалізовувати “, – резюмував він.

Напередодні в мережі опублікували докази того, що Росія перекидає на кордон з Україною військову техніку.

Також повідомлялося, що НАТО підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, а також застерігає Росію від подальшої ескалації ситуації на Донбасі. У Брюсселі провели нараду для обміну думками щодо поточної ситуації з безпекою на Чорному морі.

Безпека російських громадян, їх долі є безумовним пріоритетом РФ і президента особисто, – заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков. При цьому в Кремлі вважають росіянами і жителів Донбасу.

 

Джерело: Народна Правда