Лукаш: Компанії Зеленського можна не виконувати санкції Зеленського

Лукаш: Компанії Зеленського можна не виконувати санкції Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини

Російський телеканал СТС, який транслює телесеріал «Папік» виробництва студії «Квартал 95», знаходиться під українськими санкціями з травня 2020 року.

Про це йдеться в рішенні Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2020 року, передають « Українські Новини ».

Loading...

У документі зазначено, що по відношенню до ТОВ «СТС Медіа» застосовується блокування активів, обмеження торгових операцій в частині заборони експортно-імпортних операцій, а також операцій з переробки з підприємствами-резидентами.

Крім того, до компанії застосовується: запобігання виведення капіталів за межі України; зупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань; анулювання або призупинення дії ліцензій та інших дозволів, отримання (наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності; заборона користування радіочастотним ресурсом України.

Крім цього, вводиться припинення культурних обмінів, наукового співробітництва, освітніх і спортивних контактів, розважальних програм з іноземними державами та іноземними юридичними особами; анулювання офіційних візитів, засідань, переговорів з питань укладення договорів або угод.

Дане рішення РНБО передбачає, що санкції будуть діяти до 2023 року.

На цей же факт звертає увагу екс-міністр юстиції України Олена Лукаш.

«Ви не повірите, але компанія Зеленського« 95 квартал »порушує санкції РНБО, введені Президентом Зеленським у травні 2020 року проти російського телеканалу СТС», – пише Лукаш в своєму Telegram-каналі.

За словами політика, на російському СТС успішно стартувала прем’єра нового сезону серіалу «папік».

«А згідно з указом щодо введення санкцій РНБО, з« СТС медіа »треба було обмежити торгівлю, припинити виконувати зобов’язання, культурний обмін і розважальні програми», – зазначила Олена Лукаш.

Тобто, констатує екс-міністр, показ телесеріалу «папік» виробництва студії «Квартал 95» порушує відразу чотири пункти рішення РНБО.

«Напевно «Квартал 95» торгував з телекомпанією країни-агресора через хорошого європейського посередника. Але за фактом виходить, що компанії Зеленського можна не виконувати санкції Зеленського», – підсумувала політик.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...