Люди прямо кажуть: А навіщо потрібна така влада, якщо питання з вакциною вирішують не Зеленський & Co, а опозиціонер Медведчук? – Долгачов

Люди прямо кажуть: А навіщо потрібна така влада, якщо питання з вакциною вирішують не Зеленський & Co, а опозиціонер Медведчук? – Долгачов
Автор Желізняк Олександр в Новини

Українські ЗМІ відверто заявляють, що фраза депутата Ганни Колесник “потрібно валити з цієї країни” стала справжнім сигналом від “Слуги народу” своїм виборцям. Така думка висловивши у своїй колонці на сайті” Кореспондент ” журналіст Едуард Долгачов.

“Дійсно, поставте себе на місце простого українця. І що він повинен думати про політику влади під керівництвом Володимира Зеленського, якщо навіть політична еліта-народний депутат, що володіє пільгами, отримує багатотисячну компенсацію за житло, має зарплату 35 000 + гривень і щомісячну доплату” в конверті “в кілька тисяч доларів-закликає” валити з цієї країни?” – підкреслив аналітик.

Loading...

На думку журналіста, простий українець приходить до висновку, що навіть депутат від “Слуги народу”, тобто представник політичної еліти, оцінює результати політики Зеленського і “зелених” як “жах-жах-жах”.

Публіцист звернув увагу на те, що влада на чолі з Зеленським провалила вакцинацію, а потім розв’язала цілу репресивну війну проти опозиціонера Віктора Медведчука, який домовився про виробництво вакцини в Україні. 

“На словах Зеленський називає себе і прем’єр-міністра Шмигаля “майстрами спорту по боротьбі з коронавірусом”. А на практиці Україна під владою Зеленського & Co стала останньою країною Європи, де почалася вакцинація. Кожен день помирає кілька сотень українців, але максимум, що змогли зробити “зелені” – це купити 500 тисяч доз дешевої копії британської вакцини під назвою “Ковішілд” та 215 тисяч доз китайської “Коронавак”. Крапля в морі, якщо навіть не брати до уваги, що це вакцини з низькою ефективністю”, – підкреслив публіцист.

“А проти опозиційного політика Віктора Медведчука, який домовився про ліцензію на виробництво вакцини і пропрацював варіант виробляти цей життєво важливий препарат на українському заводі в обсязі 500-600 тисяч доз на місяць, влада розгорнула політичні репресії”, – додав він.

До того ж час Долгачов заявив, що прості українці задаються питанням, який толк від влади на чолі з Зеленським, якщо життєво важливе питання вакцини від COVID-19 вирішує опозиційний політик?

“З іншого боку, якщо оцінювати логіку Зеленського і” слуг ” з точки зору людей, тремтячих за свої крісла, тоді все логічно. Адже так мільйони простих українців можуть задуматися-А навіщо взагалі потрібна така влада, якщо такі глобальні питання вирішує не Зеленський & Co, а опозиційний лідер Медведчук?” – констатував аналітик.

 

За словами журналіста, влада на чолі з Зеленським демонструє одні тільки провали – в економіці, в залученні інвестицій, у справі мирного врегулювання на Донбасі і т. д.

“На словах “зелені “хваляться, які вони” професіонали” в економіці. А на ділі Національний банк оцінив падіння ВВП за підсумками 2020 року на рівні “мінус 4 %”. “Зелені” вирішили побити рекорд Яценюка, який на Майдані кричав про “європейські стандарти життя”, а, ставши прем’єром, опустив всю Україну в”економічне пекло”?!”- обурився Долгачов.

Публіцист також нагадав, що Зеленський не виконує свою обіцянку принести мир на Донбас.

“На словах Зеленський на виборах закликав “що” потрібно просто перестати стріляти”, а, ставши владою,” зелені ” займаються імітацією мирного процесу. Ні Мінські угоди не виконують, ні якогось нового реального плану з припинення війни на Донбасі не пропонують. Пафосні обіцянки провести обмін полоненими “всіх на всіх” так і залишилися порожніми словами”, – резюмував публіцист.

 

“Загалом, скандал з депутатом, яка закликала “валити з цієї країни” ще не раз повернеться до “слуг” і Зеленського у вигляді бумерангу. Адже фактично депутат від партії влади одним рядком оголосила вирок діяльності і Зеленського, і Шмигаля, і Разумкова, і правлячій політичній силі “Слуга народу”, – підсумував журналіст Едуард Долгачов.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...