На Кіровоградщині знайшли українську мутацію “британського” коронавірусу

На Кіровоградщині знайшли українську мутацію “британського” коронавірусу
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

У Кіровоградській області підтвердили український варіант “британського” штаму COVID-19. Результати підтвердила референс-лабораторія Всесвітньої організації охорони здоров’я в Лондоні, де і виявили “український варіант” в отриманих зразках.

Loading...

Деталі оприлюднила прес-служба Кіровоградського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України.

“5 квітня отримані результати дослідження, що проводилися в регіональній референс-лабораторії ВООЗ (м Лондон), згідно з якими встановлено циркуляцію штамів вірусу SARS-СоV-2 “Британський варіант-VOC_20DEC-01 “UA variant” серед жителів Кіровоградської області”, – зазначено в повідомленні.

Раніше, 6 квітня, в Харківській, Сумській і Житомирській областях підтвердили циркуляцію “британського” штаму COVID-19.

Як ми вже розповідали раніше, Словаччина (член НАТО і ЄС) отримала від Росії вакцину “Супутник V”, але не ідентичну тій, що отримала схвалення авторитетного медичного журналу The Lancet.

Нагадаємо, Україна лідирує по захворюваності та смертності від COVID-19 в Європі. В Україні, нагадаємо, зафіксовано 15 415 нових випадків COVID-19 за минулу добу.

Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Києві (1417), Одеській (1236), Київській (1 092), Львівській (1 085) та Харківській (1017) областях.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...