Обшуки в ОАСК: корупційну схему Вовка прикривав співробітник Служби зовнішньої розвідки

Обшуки в ОАСК: корупційну схему Вовка прикривав співробітник Служби зовнішньої розвідки
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Генеральний прокурор Ірина Венедиктова підписала повідомлення про підозру двом адвокатам, яких напередодні затримали при спробі отримати 100 тисяч доларів хабара. Серед них брат голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка – Юрій Зонтов.

Про це глава ОГП повідомила на своїй сторінці в Facebook.

Loading...

Нагадаємо, НАБУ затримало Юрія Зонтова, він намагався отримати хабара. Як повідомив член наглядової ради “Укрзалізниці” Сергій Лещенко, гроші призначалися братові адвоката – Павлу Вовку.

“Буквально годину тому я підписала повідомлення про підозру двом горе-ділкам, які називають себе адвокатами. Вони надавали, як їм здавалося, адвокатські послуги, однак, на думку детективів НАБУ і прокурорів САП, з якими я повністю згодна, така правова допомога – пряма дорога на лаву підсудних “, – зазначила прокурор.

Венедиктова також додала, що у одного з адвокатів, який є братом голови ОАСК, під час проведення слідчих дій були виявлені і вилучені великі суми грошових коштів.

Обшуки в ОАСК: корупційну схему Вовка прикривав співробітник Служби зовнішньої розвідки

Український журналіст Юрій Бутусов повідомив , що схему отримання хабарів організував глава Окружного адміністративного суду Києва – Павло Вовк, а безпеку Вовка забезпечував його брат – заступник начальника управління Служби зовнішньої розвідки України Юрій Зонтов.

“3,7 мільйона доларів, 840 тисяч євро, 20 тисяч фунтів стерлінгів, 230 тисяч гривень, 100 шекелів, а також колекцію старовинного антикварного начиння вилучили детективи НАБУ в таємному сховищі глави Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка! … Вовк обладнав секретне сховище готівки грошей в конспіративній квартирі в скромному будинку за адресою Джона Маккейна, 22, на Печерську (колишня вулиця Івана Кудрі). Квартира оформлена на жінку-адвоката, нею користувалася сім’я Вовка. Заходи безпеки були жорсткі, квартиру вдалося обчислити тільки в момент передачі хабара ” , – пише Бутусов.

“Зонтов є заступником начальника управління Служби зовнішньої розвідки України! Саме Зонтов  забезпечував прикриття і безпеку таємних корупційних афер свого брата. Зонтов був прийнятий на службу в СЗР на високу посаду, але глава СЗР Валерій Кондратюк, призначений на посаду за протекцією голови Офісу президента Андрія Єрмака , не бачив, що рідний брат Вовка в робочий час займається не державною службою, а сімейними корупційними справами. Зонтов при цьому, порушуючи закон про держслужбу, не зупинив дію свого адвокатського свідоцтва, і цього теж ніхто не помітив. Схоже, СЗР не перевіряє діяльність своїх співробітників – ну або навпаки, так було треба? “, – коментує Бутусов.

Як повідомлялося раніше, Павла Вовка вирішили не усувати від обов’язків голови Окружного адміністративного суду Києва.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...