Рівень бідності серед працюючих українців досяг 42%

Рівень бідності серед працюючих українців досяг 42%
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Рівень бідності серед працюючих українців склав 42,4% за підсумками першого півріччя 2020 року. У 2021 році на поліпшення ситуації розраховувати не доводиться.

Loading...

Відповідну інформацію оприлюднив інформаційне управління апарату Верховної Ради.

“За результатами першого півріччя 2020 року рівень бідності за абсолютним критерієм (витрати, нижчі за фактичний прожитковий мінімум) серед працюючого населення становить 42,4%. Тобто така частка працездатного населення не могла забезпечити гідне життя собі і своїй родині”, – заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

А завідувачка сектором досліджень рівня життя населення Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України Людмила Черенько підкреслила, що в 2021 році не очікується поліпшення ситуації.

У жовтні 2020 року Світовий банк прогнозував, що економічна криза призведе до підвищення рівня бідності в Україні. Для зниження бідності необхідний стійке економічне зростання.

Як ми вже розповідали раніше, кількість безробітного населення в Україні склало по 1,8 млн осіб, а зайнятого населення у віці 15 років і старше і у віці 15-70 років і старше в IV кварталі 2020 року склала 15,7 млн осіб.

Тим часом, війна на Донбасі, корупція і безробіття – виявилися найголовнішими проблемами, які турбують жителів України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...