У Хмельницькому викрили фейкову міськраду, який співпрацювала з Шаріем – фото

У Хмельницькому викрили фейкову міськраду, який співпрацювала з Шаріем – фото
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

У Хмельницькому припинили діяльність фейкової “міської ради”, “депутати” якої співпрацювали з блогером Анатолієм Шаріем, підозрюваним у держзраді, а також могли управлятися спецслужбами РФ.

Loading...

Подробиці оприлюднила прес-служба СБУ на офіційному сайті.

Як повідомляється, силовики провели обшуки у “депутатів” незаконно створеної “Хмельницької міськради” і на даний момент встановлюються всі причетні до злочину.

У ході обшуків у представників “органів місцевого самоврядування та державної влади “Республіки Україна” і “територіальної громади міста Хмельницький”правоохоронці виявили:

  • статути;
  • печатки та бланки;
  • протоколи засідань;
  • розпорядження, посвідчення і листування самопроголошених органів;
  • агітаційні матеріали;
  • картки платіжних систем РФ, комп’ютерну техніку, засоби зв’язку.

“Матеріали досудового розслідування дають підстави стверджувати, що діяльність псевдодепутатів координували спецслужби РФ”, – зазначено в повідомленні.

Також, у СБУ вважають, що фігуранти активно співпрацювали з Шаріем.

“Слідчі органів безпеки, в рамках раніше розпочатого кримінального провадження, перевіряють інформацію про причетність підозрюваних до діяльності, спрямованої на захоплення державної влади і повалення конституційного ладу”, – резюмували в СБУ.

У Хмельницькому викрили фейкову міськраду, який співпрацювала з Шаріем – фотоУ Хмельницькому викрили фейкову міськраду, який співпрацювала з Шаріем – фото

Як ми вже розповідали раніше, скандальний блогер Анатолій Шарій оголошений в розшук після того, як 25 лютого проігнорував допит у справі про держзраду.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...