У Великобританії порекомендували не робити щеплення вакциною AstraZeneca людям молодше 30 років

У Великобританії порекомендували не робити щеплення вакциною AstraZeneca людям молодше 30 років
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

Урядова консультативна група з вакцин Великобританії (JCVI) порекомендувала не використовувати вакцину проти COVID-19 під назвою AstraZeneca для людей молодше 30 років, через ризик прояву побічного ефекту – тромбозу.

Loading...

Подробиці передає “ВВС”.

Після звіту Агентства з регулювання лікарських засобів (MHRA), який показав, що у 79 осіб після вакцинації утворилися тромби, консультативний орган рекомендував людям у віці від 18 до 29 років утриматися від використання препарату AstraZeneca.

Також, в MHRA заявили, що рідкісні побічні ефекти не є доказом зв’язку між препаратом AstraZeneca і випадками тромбозу.

Раніше, в березні, у декількох країнах ЄС та світу призупинили використання вакцини AstraZeneca через випадки тромбозу у незначної кількості пацієнтів, які отримали ін’єкцію цього препарату.

ЕМА в результаті оголосило, що вакцина AstraZeneca є безпечною і ефективною. Після цього більшість країн відновили використання вакцини AstraZeneca.

Як ми вже розповідали раніше, Україна домовилася про нові поставки в країну вакцин проти COVID-19 від декількох нових виробників. Нові поставки вакцини в країну можуть відбутися ще до кінця весни.

Тим часом, в Україні знизилися темпи вакцинації від коронавірусу, оскільки закінчується вакцина CoviShield (AstraZeneca).

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...