В Австрії конфлікт на Донбасі назвали “громадянською війною”: з’явилася реакція посольства України

В Австрії конфлікт на Донбасі назвали “громадянською війною”: з’явилася реакція посольства України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Посол України в Австрії Олександр Щерба відреагував на матеріал австрійської газетою Der Standard, в якому вжили термін “громадянська війна” відносно конфлікту на Донбасі .

У себе в Twitte Щерба пише, що на схід України вторглася Росія:

“Українська земля. Російські прапори, солдати і зброя – з одного боку, українські – з іншого. Але це не окупація, а “громадянська війна” для Der Standard”.

Відзначимо, Der Standard опублікувало статтю під заголовком “Україна хоче вступити в НАТО, знову спалахує громадянська війна”. При цьому, в статті ці слова подаються як нібито цитата президента України Володимира Зеленського.

Щерба також поцікавився, чи надасть австрійська газета можливість для чесної дискусії з приводу російсько-українського збройного конфлікту.

В Австрії конфлікт на Донбасі назвали “громадянською війною”: з’явилася реакція посольства УкраїниВ Австрії конфлікт на Донбасі назвали “громадянською війною”: з’явилася реакція посольства України

Напередодні в мережі опублікували докази того, що Росія перекидає на кордон з Україною військову техніку.

Також повідомлялося, що НАТО підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, а також застерігає Росію від подальшої ескалації ситуації на Донбасі. У Брюсселі провели нараду для обміну думками щодо поточної ситуації з безпекою на Чорному морі.

Безпека російських громадян, їх долі є безумовним пріоритетом РФ і президента особисто, – заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков. При цьому в Кремлі вважають росіянами і жителів Донбасу.

Джерело: Народна Правда