Ватажок “ДНР” Пушилін заявив, що йому “не вистачає Дніпра, Одеси і Харкова”

Ватажок “ДНР” Пушилін заявив, що йому “не вистачає Дніпра, Одеси і Харкова”
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Так званий глава “ДНР” Денис Пушилін заявив, що йому не вистачає великих українських міст, з якими “було б легше протистояти Києву”.

Loading...

Таку заяву ватажок бойовиків “ДНР” зробив на прес-конференції в середу, 7 квітня.

Відповідаючи на питання, чому в 2014 році не вдалося утворити так звані “народні республіки” в Харкові та Одесі, але вдалося в Донецьку, Пушилін заявив, що “сили України були кинуті на Харків, а про Донецьк у 2014 ніхто не замислювався, оскільки “у одного олігарха, т.зв. “Господаря Донецька” нібито все було під контролем”.

Також він відповів на питання, “чому у інших міст не вийшло”:

“Було багато співголів, тому СБУ не знала, кого прибрати, щоб обезголовити процес. А у “харківських друзів” було оманливе відчуття, що потрібно очолити процес. У результаті у харків’ян було багато керівників, які один одного звинувачували в службі на СБУ”, – вважає бойовик.

У той же час він зізнався, що йому “не вистачає” деяких міст.

“З “Харківською народною республікою” нам було б легше протистояти київській влади. Нам не вистачає Харкова, нам не вистачає Одеси, нам не вистачає Дніпропетровська, Запоріжжя, Херсона. Може, ще якихось інших міст”, – сказав Пушилін.

Як ми вже розповідали раніше, посол України в Австрії Олександр Щерба відреагував на матеріал австрійської газети Der Standard, в якому вжили термін «громадянська війна» щодо конфлікту на Донбасі.

А Роман Безсмертний вважає, що Росія взяла курс на ескалацію військових дій в Україні. Володимир Путін нібіто має намір знищити Україну в економічному та політичному сенсах.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...