Група нардепів оскаржила указ Зеленського про звільнення глави КСУ Тупицького

Група нардепів оскаржила указ Зеленського про звільнення глави КСУ Тупицького
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Група народних депутатів оскаржила указ президента Володимира Зеленського про звільнення з посади голови Конституційного суду Олександра Тупицького.

Loading...

Про це заявила представник парламенту в КСУ Ольга Совгиря в своєму Telegram-каналі.

“До Конституційного суду надійшло конституційне подання народних депутатів, в якому оскаржена конституційність указів президента України про відсторонення від посади Тупицького А. і про звільнення з посади Тупицького А. і Касмініна А.”, – пише вона.

Раніше, 27 березня глава держави скасував укази колишнього президента Віктора Януковича про призначення суддями Конституційного суду Олександра Тупицького і Олександра Касмініна. Зеленський зазначив, що зазначені особи можуть відправлятися на заслужений відпочинок.

“Якщо є тижні, коли не проходять засідання РНБО, це зовсім не означає, що особи, які протягом довгих років шкодили державним інтересам України, можуть розслабитися і спати спокійно”, – прокоментував рішення президент.

А вже 29 березня Тупицький оскаржив у Верховному суді указ президента. Також він скликав спеціальне засідання КСУ, яке має відбутися 12 квітня.

Як ми вже розповідали раніше, НАЗК направило до суду два протоколи про адміністративні правопорушення стосовно голови Конституційного суду Олександра Тупицького в зв’язку з ділянкою землі в окупованому Криму, який належить судді.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...