Кличко прокоментував ймовірність продовження жорсткого карантину в Києві до 10 травня

Кличко прокоментував ймовірність продовження жорсткого карантину в Києві до 10 травня
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

У Києві можливе продовження дії жорсткого карантину після 16 квітня у разі, якщо кількість хворих COVID-19 в столиці не піде на спад.

Loading...

Відповідну заяву зробив мер Києва Віталій Кличко, передає “Україна 24”.

Також він прокоментував інформацію про те, що влада міста готує розпорядження про продовження обмежень до 10 травня.

“(Рішення) про продовження карантинних обмежень приймає не київський міський голова, а комісія ТЕБ та НС. Тобто таких засідань у нас не було. Поширюється ця інформація з невідомих джерел. Одне можу сказати, дійсно, ми можемо продовжити ці карантинні обмеження. Будемо виходити з цифр захворюваності. Якщо буде продовжуватися хвиля захворюваності, я не виключаю, що це може статися”, – заявив Кличко.

Відзначимо, сьогодні вже четвертий день жорстких карантинних обмежень у Києві. Наступного тижня, за словами мера Києва, влада буде мати уявлення про ситуацію з коронавірусом у столиці.

“Якщо динаміка не знизиться, я не виключаю, цього (продовження тотального карантину). Якщо динаміка знизиться, то карантинні обмеження будуть діяти, як і було введено, до 16 числа”, – підкреслив мер.

Як ми вже розповідали раніше, у Хмельницькій області посилили карантин через захворюваність COVID-19, зокрема скасували курсування електричок – пасажирів на цій станції брати і висаджувати не будуть.

У той же час, посилений карантин у Львові продовжили на тиждень – до 19 квітня. Рішення було прийнято комісією з надзвичайних ситуацій.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...