Навіщо потрібен післяпологовий бандаж?

Навіщо потрібен післяпологовий бандаж?
Автор Желізняк Олександр в Новини

Післяпологові бандажі застосовуються в реабілітаційний період після пологів. Дозволяють уникнути опущення органів черевної порожнини і супроводжують швидкому скороченню тканин, позбавляють від больового синдрому і також надають підтримку попереку і хребетного стовпа. Бандаж після пологів захистить ваше тіло, зміцнить м’язовий корсет і поліпшить ваше самопочуття.

Великий вибір післяпологових бандажних виробів представлений на сайті інтернет-магазину Ортомедіка. З будь-яких питань ви можете звернутися на гарячу лінію нашої компанії. Якщо вам необхідна професійна допомога у виборі – ви завжди можете персонально відвідати будь-який з магазинів Ортомедіка в Україні і отримати професійну консультацію.

Loading...

Як вибрати післяпологовий бандаж?

При виборі бандажні-корсетній продукції для вагітних і в післяпологовому періоді, обов’язково впевніться у відсутності будь-яких протипоказань. Також при виборі враховуйте наступні характеристики:

  1. Ступінь жорсткості.
  2. Спосіб фіксації.
  3. Склад.

Деякі моделі поясів припускають наявність спеціальних ребер жорсткості, за рахунок яких посилюється фіксація попереку і черевної порожнини. Подібні елементи зазвичай виробляються з металу або пластмаси. Чим більше жорстких елементів в конструкції – тим міцніше ступінь фіксації.

Вам повинно бути зручно одягати і знімати пояс самостійно, тому при виборі моделі враховуйте систему застібок. Також не забувайте про матеріали. При наявності чутливої шкіри і алергії на будь-які компоненти – обов’язково враховуйте дані фактори при виборі. Найкраще віддати перевагу гіпоалергенним складам, які не викликають проблем зі шкірою.

Переваги та особливості післяпологових бандажів

Період відновлення після пологів протікає у всіх по-різному. Комусь достатньо кількох тижнів, а кому-то необхідно кілька місяців. І в першому і в другому випадку вам необхідно купити бандаж після пологів. Для чого необхідно це ортопедичне виріб і які його основні переваги? Перш за все, це:

  • захист внутрішніх органів від опущення;
  • профілактика расстяжек, так як шкіра постійно перебуває в тонусі;
  • посилення кровообігу і швидка регенерація тканин;
  • зниження тиску на поперекову зону;
  • зняття навантаження з суглобів і хребта;
  • полегшення і повне усунення больових відчуттів і дискомфорту;
  • загальне поліпшення самопочуття і підвищення продуктивності.

Якщо ваш реабілітаційний період після пологів протікає складно – перед покупкою рекомендуємо вам порадитися з вашим лікарем. Лікар призначить вам необхідну модель бандажа з відповідним ступенем компресії.

Де купити післяпологовий пояс?

Великий вибір поясів і бандажів ви знайдете на сайті нашого інтернет-магазину, а також в будь-якому з салонів Ортомедіка. У нас представлені оптимальні ціни не тільки на пояса, але і на будь-які інші товари для вагітних і народили. Більшість наших покупців довіряє таким торговим маркам як: Aurafix (турецька компанія) і Thuasne (французький бренд). Вироби даних виробників відрізняються високою якістю, надійністю і функціональністю. Пояси, бандажі та корсети відмінно справляються зі своїм призначенням і надають хорошу підтримку спини і живота. Ціна на моделі від даних компаній дещо вищий, але і термін експлуатації такого виробу на порядок довше.

Пропонуємо вам особисто ознайомитися з асортиментом, відвідавши каталог бандажів нашого сайту. Також ви можете особисто приїхати в будь-який з наших ортопедичних салонів і отримати консультацію від наших фахівців на місці.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...