Погрози з боку РФ Україну не лякають – Арестович

Погрози з боку РФ Україну не лякають – Арестович
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Представник президента РФ в “нормандському форматі” пригрозив використанням військової сили в разі вступу України в НАТО або спробі провести військову операцію проти бойовиків на окупованих територіях Донбасу.

Loading...

Свою думку озвучив радник з інформаційної політики української делегації в ТКГ Олексій Арестович.

Він зазначив, що заступник голови адміністрації Володимира Путіна Дмитро Козак вкрай різко оцінив внутрішні справи України і діяльність Зеленського.

А погрози з боку РФ Україну не лякають, і таким чином агресор тільки погіршує своє становище.

“Ми не злякалися цих загроз навесні 2014-го, тим більше не злякаємося навесні 2021-го. Керівництво РФ із завзятістю, гідної кращого застосування, йде шляхом міжнародної ізоляції, в яку саме себе заганяє своїми діями і проведеною  політикою. Цей шлях є безперспективним” , – заявив Арестович.

За його словами, будь-яка спроба Росії перейти до відкритої агресії проти України небезпечна для неї самої. Цей факт РФ дають зрозуміти і в НАТО, і керівництво України.

“Ніяка словесна еквілібристика не допоможе РФ уникнути необхідності виконувати домовленості і в Нормандському і Мінському форматі, які вона заключила, починаючи з 2014 року. Або настання міжнародної політичної відповідальності за ухилення від їх виконання”, – зазначив Арестович.

Як ми вже розповідали раніше, Литва хоче запропонувати союзникам по НАТО надати Україні План дій щодо членства (ПДЧ), реалізувавши який країна може стати членом Північноатлантичного альянсу.

Тим часом, в РФ, Україну і країни НАТО закликали «припинити військові приготування».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...