Степанов закликає приватні клініки закуповувати вакцини проти коронавірусу

Степанов закликає приватні клініки закуповувати вакцини проти коронавірусу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У Міністерстві охорони здоров’я готові допомагати приватним клінікам здійснити доставку в Україну вакцини проти коронавірусу. Глава відомства Максим Степанов закликає всіх тих, у кого є можливість завезли препарат на приватний ринок, робити це.

Відповідну заяву він зробив в ході брифінгу.

Loading...

“Моя позиція незмінна. Ми чекаємо, ми готові максимально допомогти будь-якому завезенню на комерційний ринок вакцин проти коронавірусу, зареєстрованої в нашій країні”, – сказав Степанов.

При цьому він додав, що поки в відомство не надходило пропозицій щодо подачі документів по завезенню вакцини на приватний ринок:

“Я неодноразово звертався і зараз звертаюся. У всіх, у кого є можливість завезти вакцину на приватний ринок, будь ласка, ми в максимально стислі терміни узгодимо всі документи по використанню вакцин на території України”.

Як повідомлялося раніше, Україна може отримати 33 млн доз вакцин проти коронавірусу. Наша країна домовилася про постачання відразу з декількома виробниками. Перші контракти хочуть повністю закрити до кінця весни.

Урядова консультативна група з вакцин Великобританії (JCVI) порекомендувала не використовувати вакцину проти COVID-19 під назвою AstraZeneca для людей молодше 30 років через ризик прояву побічного ефекту – тромбозу.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...