Ситуація з COVID у Запоріжжі розвивається за “італійським сценарієм”, – ОДА

Ситуація з COVID у Запоріжжі розвивається за “італійським сценарієм”, – ОДА
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У Запорізькій області погіршується ситуація з коронавірусом. Голова обласної державної адміністрації Олександр Старух заявив про “італійський сценарій” у місті.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

Loading...

За словами Олександра Старуха, деякі лікарні Запоріжжя вже заповнені на 100%:

“Ми йдемо за найгіршим “італійським сценарієм” в обласному центрі. З киснем у нас все нормально, додаткові місця відкриємо. Питання – чи вистачить лікарів. “Італійський сценарій” розвитку епідемії – це коли зупинити спалах хвороби не вдається”.

Він також додав, що в місті потрібно посилювати контролюючі заходи:

“Я ходжу пішки і бачу, як люди в маршрутках іноді їздять, ми повинні посилити контролюючі заходи. Дотримання маскового режиму чомусь стало факультативом. Деякі вважають, що це можна не робити. Ми, як державні органи, будемо вживати всіх заходів, щоб забезпечити виконання обмежень в повному обсязі”.

Він додав, що влада Запоріжжя розглядає варіант закриття транспорту, проте поки не придумають, як вирішити проблему з тим, як людям добиратися до медустанов, транспорт буде працювати.

Лікарі-епідеміолог прогнозує зростання числа летальних випадків від COVID-19 в Україні.

Європейське агентство з лікарських препаратів підтвердило зв’язок між вакциною від AstraZeneca і тромбозами. При цьому в Комітеті додали, що поєднання тромбів і низького рівня тромбоцитів зустрічається дуже рідко, тому загальні переваги вакцини в запобіганні COVID-19 переважують ризики побічних ефектів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...