“Це буде ваш останній бій, США не допоможуть”: в Росії почали погрожувати Україні

”Це буде ваш останній бій, США не допоможуть”: в Росії почали погрожувати Україні
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Якщо Україна вирішить воювати з Росією , це буде її останній бій, – настільки скандальну заяву зробив перший заступник голови міжнародного комітету Ради РФ Володимир Джабаров.

Його цитує РІА “Новости”:

Loading...

“Якщо армія України піде на прямий конфлікт з Росією -” це буде її останній бій, ми цього вкрай не хочемо, ми проти подібного розвитку подій “.

Також Джабаров заявив, що Україна перетворилася в видатковий матеріал для США, і “в разі загострення ситуації американці не будуть жертвувати своїми солдатами і навіть поставляти країні зброю”.

Екс-представник України в Тристоронньої контактній групі, дипломат Роман Безсмертний каже, що Росія взяла курс на ескалацію військових дій в Україні. Володимир Путін має намір знищити Україну в економічному та політичному сенсах.

Як повідомлялося раніше,  НАТО підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, а також застерігає Росію від подальшої ескалації ситуації на Донбасі. У Брюсселі провели нараду для обміну думками щодо поточної ситуації з безпекою на Чорному морі.

Безпека російських громадян, їх долі є безумовним пріоритетом РФ і президента особисто, – заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков. При цьому в Кремлі вважають росіянами і жителів Донбасу.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...