В Україні розширили список заборонених російських товарів: обіцяють якісніший продукт

В Україні розширили список заборонених російських товарів: обіцяють якісніший продукт
Автор Марія Петренко в Економічна правда/Новини

В Україні збільшився список товарів, які заборонено імпортувати з Російської Федерації. Так, до списку потрапили харчові продукти і побутова хімія.

Loading...

Всього в список заборонених потрапили 24 групи товарів, серед яких: пшениця, соняшникова олія, миючі засоби та засоби для чищення, туалетний папір і паперові серветки, а також бурові установки і деталі, передає Обозреватель.

Експерти відзначають, що завдяки зоні вільної торгівлі з ЄС, перебою з поставками швидше за все не буде.

“Якщо взяти миючі засоби, то серед усіх, які ми завозимо з Росії, власне російських – менше 1%. Все інше – товари міжнародних брендів. Міжнародні корпорації просто перенаправляють товари з Польщі. А західна Україна, до речі, вже давно їх там купує . Тому причин для паніки і для того, щоб бігти в магазин і купувати миючі або борошно, сьогодні немає”, – пояснив перший віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло Непран.

Постанова про заборону імпорту цих товарів з РФ почне діяти вже через тиждень.

“Ми зараз прийняли вимоги ЄС до якості і безпеки продуктів і побутової хімії. У Росії свої, євразійські норми. Вони трохи відрізняються. У будь-якому разі, у мене є надія, що український споживач від заборони навіть виграє. Він отримає більш якісний товар”, – зазначив Непран.

Як ми вже розповідали раніше, уряд Канади ввело санкції відносно Російської Федерації за окупацію Криму.

А Україна приєдналася до антиросійським санкцій, які раніше ввів Євросоюз через арешт і вирок головному російському опозиціонеру Олексію Навальному.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...