В Україні оголосили про підозру “міністру ЛНР”: всі подробиці і фото

В Україні оголосили про підозру “міністру ЛНР”: всі подробиці і фото
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

В Україні оголосили про підозру “міністру зв’язку і масових комунікацій” в Луганській області. Імовірно, мова йде про Олега Фетісова.

Loading...

Подробиці оприлюднила прес-служба Офісу генерального прокурора.

Так, посібнику терористів інкримінується вчинення дій з метою насильницької зміни, повалення конституційного ладу і захоплення державної влади. Крім того, він причетний до злочинів, пов’язаних з посяганням на територіальну цілісність і недоторканність України.

“За даними слідства, підозрюваний забезпечує нормативно-правове регулювання політики окупаційної адміністрації РФ в Луганській області на непідконтрольній органам державної влади території, комунікацію зі ЗМІ для формування у місцевих жителів ідеології Російської Федерації”, – зазначено в повідомленні.

Примітно, що “міністр” терористичної “ЛНР” продовжує організовувати роботу свого “відомства”. Він бере участь в проведенні нарад так званих “комітетів” і “колегій”, самостійно приймає рішення, обов’язкові для виконання населенням тимчасово окупованій території Луганської області.

До того ж, спільник окупантів виконує вказівки ватажків бойовиків “ЛНР”, спрямовані на загальне функціонування системи так званих органів влади окупаційної адміністрації РФ в Луганській області. Зараз його оголошено в розшук.

Як зазначено на сайті “Миротворець”, мова йде про Олега Фетісова саме він в “ЛНР” займає зазначену “посаду”.

В Україні оголосили про підозру “міністру ЛНР”: всі подробиці і фото

Як ми вже розповідали раніше, колишньому прем’єр-міністру України Миколі Азарову оголосили підозру в державній зраді у справі про «Харківських угодах» .

А також, СБУ порушила кримінальну справу за фактом державної зради за підготовку, підписання та ратифікацію Харківських угод .

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...