В Україні змінили умови перетину кордону: що важливо знати

В Україні змінили умови перетину кордону: що важливо знати
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Правила перетину кордону України змінилися – тепер обов’язкової самоізоляції можуть уникнути українці, які мають на руках негативний ПЛР-тест, зроблений не раніше, ніж за 72 години – раніше на це давали 48 годин.

Loading...

Відповідну постанову Кабінету міністрів було опубліковано сьогодні, 8 квітня.

“Сьогодні були опубліковані чергові зміни, які уряд вніс до постанови №1236, що регламентує карантинні обмеження, зокрема, що стосуються державного кордону України. Ці норми найближчим часом будуть направлені в підрозділи ДПСУ для виконання”, – заявив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

Також, тепер діти-іноземці та особи без громадянства, які не досягли 12 років, при перетині кордону на в’їзд можуть не мати при собі негативний ПЛР-тест.

При цьому іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України, при перетині державного кордону України відтепер повинні йти на самоізоляцію з встановленням програми “Вдома”, хоча раніше вони в’їжджали без умов.

Як ми вже розповідали раніше Україна змінила правила в’їзду в країну для іноземців – відтепер потрібна довідка про проходження ПЛР-тесту на COVID-19. Вимога стосується всіх, незалежно від того, з країни з яким рівнем поширення коронавірусу прибуватимуть туристи.

Тим часом, українцям не варто в цьому році розраховувати на поїздки до Європи, туристичний ринок вже орієнтується на такі країни як Туреччина, Болгарія, Хорватія, Чорногорія, Єгипет і Грузія.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...