Зеленський підписав закон про всеукраїнський референдум: всі подробиці

Зеленський підписав закон про всеукраїнський референдум: всі подробиці
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Закон про місцевий референдум вже підписаний президентом України Володимиром Зеленським. Документ буде опубліковано на сайті глави держави найближчим часом.

Loading...

Відповідну заяву зробив перший заступник голови Верховної ради Руслан Стефанчук, передає “Україна 24”.

“Та інформація, яка у мене є – президент підписав і сьогодні інформація повинна з’явитися на сайті президента”, – сказав Стефанчук.

Раніше Стефанчук заявляв, що законопроект про місцевий референдум повинні зареєструвати в парламенті в квітні. За його словами, до 11 квітня він буде перебувати на публічному обговоренні. Далі його доопрацюють з урахуванням обговорення.

Він підкреслив, що законопроекти про всеукраїнський і місцевий референдуми є пріоритетними, оскільки вони встановлюють стандарти прямої демократії, на їх базі будуть розроблятися інші законопроекти по народовладдя.

Як ми вже розповідали раніше, на окупованому Донбасі все частіше звучить теза про злиття «ЛНР» і «ДНР» в одну квазі-державу.

Тим часом, мер Добропілля Андрій Аксьонов, якого звинувачують в організації «референдуму ДНР» , переміг на проміжних виборах депутатів до Верховної Ради в 50-му окрузі в Донецькій області.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...