Нейромережеві технології під час пандемії. Українець Пуля збирається здивувати світ

Автор Желізняк Олександр в Новини

Пандемія коронавірусу змінила життя людей по всьому світу і змусила по-іншому поглянути на звичні речі – роботу, відпочинок, шопінг і навіть ведення бізнесу. Люди адаптуються і очікують нових інструментів, що відповідають ситуації. Основні тренди, такі як цифровізація, поширення безконтактної технології оплати і технологій, які використовують токенізацію, збережуться і після скасування обмежень.

Одним з очевидних наслідків обмежень, пов’язаних з поширенням COVID-19, стало зростання цифрових платежів. Люди частіше купують онлайн і все більше вибирають оплату картами, в тому числі безконтактну технологію, крім всіх інших переваг вважаючи цей спосіб більш гігієнічним.

Loading...

Потрібно прислухатися до себе і займатися тією справою, яка подобається і захоплює, вважає молодий фінансовий підприємець Пуля Євген, який працює над стартапом по нейроінтерфейсу.

«На даному етапі я присвячую також багато часу з новим проектом по нейроінтерфейсу (BCI: Brain-Computer Interface). Ще в 1998 році був впроваджений перший нейроінтерфейс в мозок пацієнта, який, думаючи або уявляючи рух рук, керував курсором на екрані комп’ютера. BCI, які розпізнають моторні команди, добре вивчені і вже використовуються для реабілітації пацієнтів, які пережили інсульт. Однак є безліч завдань, які можуть бути вирішені за допомогою BCI. Поширення BCI в маси не буде швидким і легким, але прогрес в цій області зараз знаходиться на старті, і його не можна ігнорувати », вважає Євген Пуля.

Пуля відомий у фінансовому світі, як творець міжнародної платіжної системи MOSST Reader. Створивши компанію в 2017 році, киянин продав її топ-менеджеру швейцарського банку CBH (Compagnie Bancaire Helvétique) Саймон Бенхаму. Роботу над проектом продовжила українська команда, яка буде впроваджувати проекти на європейському ринку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...