Нинішніми санкціями РНБО Зеленський тестує механізм усунення будь-яких опонентів на майбутніх виборах, – Соколовська

Нинішніми санкціями РНБО Зеленський тестує механізм усунення будь-яких опонентів на майбутніх виборах, – Соколовська
Автор Желізняк Олександр в Новини

Президент України Володимир Зеленський нинішніми санкціями РНБО тестує механізм усунення будь-яких опонентів на прийдешніх виборах. Про це в ефірі телеканалу “Магнолія-ТВ” заявила відома своїми русофобськими виступами в ефірах російських ток-шоу українська журналістка Яніна Соколовська, повідомляє “ПолитНавигатор“.

“Дуже небезпечно, що Зеленський намацав цей механізм – беру СБУ, РНБО, роблю їм так – і вони роблять усе, що мені потрібно. Це дуже небезпечно, тому що зараз санкції проти Медведчука, ми аплодуємо, навіть незважаючи на те, що під санкціями літаки, які вже давно знаходяться не в Україні. Ну, добре.

Loading...

Зараз санкції проти топ-10 “контрабандистів” – “ура, ура, давайте, вони такі страшні, вони не дають людям пенсії отримувати”. Який вони стосунок мають до пенсій – взагалі незрозуміло. Але вони вкрали наші гроші, з’їли наше сало – ТОП-10″, – заявила Соколовська.

Вона наголосила, що на цьому Зеленський не зупиниться.

“Потім, вибори наближаються. Це буде спрямовано проти політичних опонентів, проти активістів, подивіться на Стерненка… Чим ближче вибори, тим чіткіше  застосовуватимуть цей механізм проти журналістів, які говорять не те, проти політичних активістів, які говорять не те. Не зачепить тільки депутатів, тому що з них нібито зняли недоторканність, але насправді – ні. Тому, люди, коли ви наступного разу аплодуватимете, подумайте, що вибори ще нескоро, але вони настануть, і хтось із нас може стати наступним”, – застерегла Соколовська.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...