“Підготовка України до наступу на Донбас” не відповідає дійсності – Хомчак

”Підготовка України до наступу на Донбас” не відповідає дійсності – Хомчак
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Заява про “підготовку України до наступу на Донбас” не відповідає дійсності, незважаючи на гучні заяви РФ і спроби Кремля дискредитувати Україну на міжнародній арені.

Loading...

Відповідне заяву зробив Руслан Хомчак, яку оприлюднив Генштаб ЗСУ.

“Повідомлення, поширені державою-агресором Російською Федерацією про нібито “підготовку України до наступу на Донбас” не відповідають дійсності і носять характер цілеспрямованої кампанії по дезінформації. Ця кампанія має на меті дискредитувати Україну на міжнародній арені, посіяти паніку серед населення тимчасово окупованих територій, змінити інформаційний порядок денний для просування геостратегічних інтересів Кремля”, – зазначено в заяві.

Україна обрала політико-дипломатичний сценарій врегулювання збройного конфлікту на Донбасі, підкреслив головнокомандувач ЗСУ.

“Звільнення тимчасово окупованих територій силовим шляхом неминуче призведе до загибелі великої кількості мирних жителів і втрат серед військовослужбовців, що є неприйнятним для України”, – підкреслив Хомчак.

У той же час, українські військовослужбовці готові до адекватної відповіді як у разі ескалації конфлікту в районі проведення ООС, так і в разі ускладнення військово-політичної та військово-стратегічної обстановки навколо України.

Як ми вже розповідали раніше, Росія продовжує стягувати військових до кордонів з Україною, вже зараз у різних регіонах зосереджені значні підрозділи збройних сил РФ.

А також, розвиток ситуації на Донбасі важко передбачити, оскільки поведінка військово-політичного керівництва РФ досить непередбачувано, розповів учасник бойових дій і бойової офіцер Петро Недзельський.

Джерело: Народна Правда
загрузка...