Розвідка розповіла, як РФ зміцнює позиції на Донбасі і залякує жителів ОРДЛО

Розвідка розповіла, як РФ зміцнює позиції на Донбасі і залякує жителів ОРДЛО
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Росія спровокувала загострення обстановки на окупованому Донбасі, щоб побачити реакцію з боку нашої країни і її партнерів.

Loading...

Про це свідчать дані Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передає прес-служба відомства.

Розвідка встановила, що з РФ активно поширювалися відео, на яких зафіксовано рух російської військової техніки в сторону українського кордону, а також польоти бойових літаків і вертольотів, готових до негайного застосування.

А також, так звані адміністрації “Л/ДНР” поширювали серед місцевих жителів інформацію про те, що їм треба бути готовими до загострення ситуації на фронті з боку України. Людям порекомендували тримати при собі всі документи, з’явилася також інформація про те, що нібито планується евакуація людей похилого віку, жінок і неповнолітніх до Ростовської області.

У той же час в штабі ООС повідомляють про грубі порушення з боку російсько-окупаційних військ.

Так, 8 квітня найманці в черговий раз почали обладнувати старі і облаштовувати нові оборонні позиції поблизу Донецького аеропорту і Широкино.

Безпілотники СММ ОБСЄ зафіксували на Донбасі військову техніку РФ, розташовану з порушенням ліній відведення. Біля Бойківського зафіксували 14 танків Т-72, а поблизу Покровки – 18 танків, шість причіпних гаубиць Д-30А “Жаба” і три самохідні гаубиці 2С1 “Гвоздика”.

Розвідка розповіла, як РФ зміцнює позиції на Донбасі і залякує жителів ОРДЛО

Як ми вже розповідали раніше, в РФ заявили, що активізація бойових дій на окупованому Донбасі може стати початком кінця України. Як і вступ України в НАТО.

А Роман Безсмертний стверджує, що Росія взяла курс на ескалацію військових дій в Україні. Володимир Путін має намір знищити Україну в економічному та політичному сенсах.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...