США заявили про готовність відправити військові кораблі в Чорне море

США заявили про готовність відправити військові кораблі в Чорне море
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

У США розглядають можливість протягом найближчих тижнів відправити в Чорне море свої військові кораблі в знак підтримки України на тлі нарощування Росією військової присутності біля наших кордонів.

Про це в коментарі CNN заявив представник Міністерства оборони США.

Loading...

За його словами, американський військово-морський флот регулярно діє в Чорному морі, проте розміщення додаткових кораблів стане сигналом для Росії про те, що США стежать за ситуацією.

Видання відзначає, що США повинні за два тижні повідомити Туреччині про те, що планують зайти в Чорне море, відповідно до конвенції 1936 року. Поки невідомо, чи посилав Вашингтон в Анкару відповідне повідомлення.

Крім того, повідомляється, що США продовжать розвідувальні польоти в міжнародному просторі і стежитимуть за активністю російського флоту в Чорному морі, а також військ в окупованому Криму.

Поки Пентагон не розглядає збільшення російських військ поблизу кордону з Україною як готовність до наступу. При цьому в оборонному відомстві підкреслили, “якщо щось зміниться, вони будуть готові відповісти”.

Напередодні Ігор Жовква, заступник керівника Офісу президента, який відповідає за міжнародний напрямок, заявив , що Україні варто очікувати нового військового загострення з боку Росії.

Як повідомлялося раніше, Росія перекидає в Чорне море десантні і артилерійські катери Каспійської флотилії. Офіційна причина: навчання.

 

Джерело: Народна Правда