В Україні різко зросла підтримка локдауну серед населення

В Україні різко зросла підтримка локдауну серед населення
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Локдаун підтримує вже 65% українців. Проти виступають тільки 33%.

Про це свідчать дані опитування соціологічної групи “Рейтинг”.

Підтримка жорсткого карантину зростає з початку березня (тоді вона становила 56%).

77% опитаних підтримали закриття ресторанів і кафе в рамках “жорсткого карантину”, 63% – закриття шкіл, 59% – дитсадків. Проти закриття міського та міжміського транспорту виступили майже 70% респондентів.

55% опитаних українців кажуть, що будуть більше дотримуватися правил “жорсткого карантину” ніж навесні 2020 року. 17% – сказали, що будуть робити це менше.

В Україні різко зросла підтримка локдауну серед населенняВ Україні різко зросла підтримка локдауну серед населенняВ Україні різко зросла підтримка локдауну серед населенняВ Україні різко зросла підтримка локдауну серед населенняВ Україні різко зросла підтримка локдауну серед населенняВ Україні різко зросла підтримка локдауну серед населенняВ Україні різко зросла підтримка локдауну серед населення

В Україні не перший день спостерігається зростання захворюваності на COVID-19, на цьому тлі погіршується ситуація з вільними місцями в лікарнях. Станом на 9 квітня, найгірша ситуація фіксується в Хмельницькій області, Києві та Миколаївській області.

Правила перетину кордону України змінилися – тепер обов’язкової самоізоляції можуть уникнути українці, які мають на руках негативний ПЛР-тест, зроблений не раніше, ніж за 72 години – раніше на це давали 48 годин.

 

Джерело: Народна Правда
Теги: