The Frontier Post: Зеленський почав війну проти Медведчука, щоб отримати “любов” радикалів, але прорахувався

The Frontier Post: Зеленський почав війну проти Медведчука, щоб отримати “любов” радикалів, але прорахувався
Автор Желізняк Олександр в Новини

Після відчутного падіння рейтингів Президента України і його партії “Слуга народу “Володимир Зеленський вирішив заручитися підтримкою націонал-радикалів, вирішивши, що жорстка атака на опозицію і її лідера Віктора Медведчука зможе зробити з нього”національного героя”. Про це пише популярна пакистанська газета The Frontier Post.

Видання зазначає, що за допомогою санкцій РНБО Президент України завдав “кілька відчутних ударів” по голові політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктору Медведчуку, що, по суті, є викликом для Петра Порошенка, попередника Зеленського, якого прийнято вважати “головним патріотом української політики”. Але ставка Зеленського, йдеться в опублікованому матеріалі, виявилася помилковою.

Loading...

“Він втратив довіру колишніх виборців, не завоювавши популярність серед нових. Прикладом того, що Президента не вітають з розпростертими обіймами на націонал-патріотичному фланзі, є акції протесту на підтримку засудженого правого активіста Сергія Стерненка”, – йдеться в публікації.

Ще один удар по своїх рейтингах, на думку автора статті, Зеленський завдав, позбавивши ліцензії і припинивши мовлення трьох опозиційних телеканалів: “112 Україна“, NewsOne і ZIK.

 

“Закриваючи канали, Зеленський позбавляє популярного джерела інформації жителів російськомовного Південного Сходу, голоси яких багато в чому зробили його Президентом. Заради спірного посилення на Заході, він гарантовано втрачає на Сході”, – пише пакистанський ресурс.

Автор публікації дає зрозуміти, що, незважаючи на результати деяких українських соцдосліджень, згідно з якими Зеленський і його політсила як і раніше утримують перше місце в рейтингах, реальний стан речей говорить про протилежне.

“Протести, що кидають виклик владі Президента, якими б незначними вони не були, Зеленського дратують. Його турбує, що, незважаючи на перше місце в рейтингах, його прихильники не готові йти на мітинги на його підтримку”, – йдеться на закінчення статті.

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук заявив, що, незважаючи на всі складнощі, які виникають в опозиції останнім часом, і масові репресії з боку влади, за всіма соціологічними дослідженнями ОПЗЖ продовжує утримувати лідируючі позиції. Парламентарій підкреслив, що він і його однопартійці будуть робити все, щоб розкрити людям очі на свавілля влади, очолюваної Володимиром Зеленським.

Джерело: Народна Правда
загрузка...