Зеленський просто ревнує Медведчука, що він веде переговори з Путіним, – Портников

Зеленський просто ревнує Медведчука, що він веде переговори з Путіним, – Портников
Автор Желізняк Олександр в Новини

Президент України Володимир Зеленський ревнує голову політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народного депутата Віктора Медведчука через його переговори з президентом РФ Володимиром Путіним. Про це заявив журналіст і колумніст Віталій Портников в інтерв’ю виданню “Новое время“.

“Коли Зеленський вводить санкції проти Медведчука, це може бути зовсім інша мотивація. Вона може бути пов’язана не з рейтингом, а з переконаннями, що якщо не буде проросійських каналів, то Зеленський отримає проросійський електорат. Це, до речі, величезна ілюзія. Люди дивляться канали “112 Україна”, NewsOne і ZiK тому що вони збігаються з їх світоглядом, а не тому, що дивитися нічого.

Loading...

А ще, я думаю, є момент ревнощів. Коли Зеленський йшов до влади, то вважав, що він один має право вести переговори з Путіним. До речі, точно так само думав Янукович, а тут раптом Медведчук. Значить, треба показати, хто в Україні цар. А те, що Путін покладається на Медведчука, – це таке нерозуміння української культури. Адже українські політики, навіть Зеленський і Янукович, виховані в польській політичній традиції”, – зазначив журналіст.

Він також пояснив, що має на увазі: “є польський король, а я великий феодал, я хочу розмовляти з королем про свій маєток, я навіть готовий платити данину з цього маєтку. Але якийсь дрібніший феодал не може розмовляти з королем. А якщо він буде розмовляти з королем, я його поб’ю на стайні”.

Портников нагадав, що саме з цього і починалося повстання Богдана Хмельницького: його побили люди, які вважали себе більш впливовими.

“Богдан Хмельницький по суті-це Медведчук тих часів. У Путіна ординське мислення, а не польське. Він дає ярлики. Він Медведчуку дав ярлик на Україну. Те, що в Україні бунтують, і цей ярлик не визнають – це не його проблеми”, – сказав колумніст.

Портников також пояснив прихід Зеленського до влади.

“Ситуативна перемога популізму в усьому світі. І зараз коронавірус фактично кінчає з цією повінню і його політичними фігурами. Прихильники цієї повені, як не сумно це звучить, вмирають. Тому що в країнах, де було популістське правління, була велика смертність від коронавірусу”, – зазначив він.

Журналіст також навів у приклад ситуацію в Італії.

“Можна подивитися просту річ-що сталося в Італії. А ця країна, яка голосувала за популістські партії “Лігу Норд” і “П’ять зірок”. І там був уряд “П’яти зірок” і “Ліги”, який зараз тільки змінився професійним урядом Маріо Драгі. Бразилія президента Болсонару теж вимирає, Сполучені Штати Дональда Трампа змінилися США Байдена. Україна президента Зеленського неминуче зміниться. Тобто ми в принципі говоримо про фізичне зникнення прихильників популізму”, – додав Портников.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...