Генерал назвав три шляхи Путіна на окупованому Донбасі – відео

Генерал назвав три шляхи Путіна на окупованому Донбасі – відео
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Стало відомо, як глава Кремля Володимир Путін хоче досягти своєї мети на окупованому Донбасі. Для її досягнення РФ може піти трьома шляхами, одна зі складових яких – нарощування інтенсивності бойових дій.

Loading...

Про це заявив заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України у 2006-2010 роках, генерал-лейтенант Ігор Романенко, передає Апостроф.

“Росія хоче досягти мети. Швидше, не Росія як така, а Путін, який її очолює і царює вже третій десяток років. Є три різновиди того, що вона може зробити з військової точки зору. Тобто підвищити інтенсивність бойових дій. Вважається, що зараз бойові дії мають низьку інтенсивність, хоча, як відомо, майже кожен день ми втрачаємо своїх військових”, – вважає Романенко.

Він вважає, що РФ і армія окупантів можуть піти на розширення ОРДЛО або на бойові дії середньої інтенсивності за поставку води в анексований Крим.

“Другий рівень – це локальна війна на рівні ведення бойових дій на Донбасі, щоб розширити, як їх пропагандисти вже сказали в Донецьку, ОРДЛО до адміністративних кордонів Донецької і Луганської областей. Або, наприклад, 14 км в Криму від кордонів Криму, як вони зараз визначили, за структуру, яка зупинила просування води на Крим, з середньою інтенсивністю”, – підкреслив він.

“Ну і для того, щоб вести широкомасштабну війну треба сформувати угруповання від 240 тисяч військових. Зараз у них менше – близько 80 російських плюс два корпуси, але не стільки, щоб вести її. Але для того, щоб починати, сили є. Тому в нині такий стан. Підуть чи не підуть – питання в тому, як будуть розвиватися відповідні дії навколо цього. Так, як і завжди: наскільки він відчує, що є опір йому, є відсіч. Тоді він зупиняється”, – підсумував генерал-лейтенант.

Як ми вже розповідали раніше, у Путіна стверджують, що на території України і в Чорному морі нібито відбувається нарощування активності збройних сил країн НАТО.

У той же час, безпеку російських громадян, їх долі є безумовним пріоритетом РФ і президента особисто, – заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...