Хто з українців отримає вакцину CoronaVac: список “щасливчиків”

Хто з українців отримає вакцину CoronaVac: список “щасливчиків”
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Вакцину CoronaVac, яку виробила китайська компанія Sinovac Biotech вже почали доставляти в регіони України. Цією вакциною в Україні будуть робити щеплення тільки певній групі населення.

Loading...

Відповідну інформацію опублікував міністр охорони здоров’я Максим Степанов на своїй сторінці в Facebook.

Вакцину CoronaVac отримають поліцейські, маломобільні групи населення, особи, які за ними доглядають, олімпійці, паралімпійці і люди, які будуть брати безпосередню участь в проведенні ЗНО.

“Технологія виготовлення вакцини проста і зрозуміла. CoronaVac – інактивована вакцина, тобто на основі “вбитого” вірусу. Ми живемо поруч з інактивованими вакцинами десятки років. Найвідоміша всім мамам в Україні – АКДС від дифтерії, коклюшу та правця – інактивована”, – пояснив глава МОЗ.

Нагадаємо, перша партія вакцини CoronaVac прибула в Україну 25 березня, у кількості 215 тисяч доз. Всього Україна має отримати майже 2 млн доз вакцини китайського виробництва.

Як ми вже розповідали раніше, китайські вчені розглядають можливість суміщення декількох вакцин він Covid-19 з тих, що виготовляються в країні, тому що їх ефективність виявилася менше очікуваної.

Також нагадаємо, Європейське агентство з лікарських препаратів підтвердило зв’язок між вакциною від AstraZeneca (Vaxzevria/Covishield) і тромбозами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...