Коронавірус в Україні: названо людей, які не можуть захворіти

Люди похилого віку старше 80 років схильні до найбільшого ризику

Коронавірус в Україні: названо людей, які не можуть захворіти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Коронавірус COVID-19 дуже рідко вражає деякі категорії людей. Однак є і категорія людей, які знаходяться в зоні ризику. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про те, хто найменше схильний інфікуванню, та як захиститися від інфекційної хвороби, що загрожує небезпечними ускладненнями, пише РБК-Україна.

Згідно з останніми даними, зробленими на основі аналізу центру з контролю захворювань КНР, до такої категорії відносяться діти та підлітки.

Loading...

Так, на категорію від нуля до десяти років припадає всього 1% хворих, така ж статистика і у вікової групи 10-19 років. Найбільше схильні до ризику захворіти літні люди. При цьому з віком збільшується не тільки ймовірність інфікування, але і летальність.

Основною групою ризику є люди старше 80 років, хворі на діабет і важкі недуги серця. Небезпека полягає в тому, що з віком імунна система людини стає слабша й більш сприйнятлива до інфекцій. А наявність хронічних захворювань підвищує ризик розвитку ускладнень.

Головні засоби захисту від коронавіруса – це регулярне миття рук з милом (не менше 15-20 секунд), а також уникання контакту з людьми, у яких є ознаки ГРВІ.

Як повідомлялося раніше, глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адха Гебреєсус впевнений, жодна країна не повинна заспокоювати себе тим, що вона уникне коронавірусу. За його словами, навіть багаті країни, які докладають всіх можливих заходів, щоб стримати поширення інфекції, «повинні бути готові до несподіванок».

 Додамо, що у Всесвітній організації охорони здоров’я назвали основні відмінності коронавірусу COVID-19 від звичайного грипу. Як повідомляється, COVID-19 – унікальний вірус, який не схожий на звичайний грип, і проти нього ні в кого немає імунітету.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...