Питання про вибори на Донбасі можуть винести на референдум

Питання про вибори на Донбасі можуть винести на референдум
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Питання порядку проведення виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей можуть винести на всенародний референдум. Нагадаємо, мова йде про рішення, проводити вибори до відновлення контролю над окупованими територіями або після.

Про це повідомив перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук, пише УНН.

Loading...

Стефанчук підкреслив, що, всеукраїнський референдум – це не іграшка на кожен день, з огляду на витратність проведення, на нього повинні виноситися питання державного значення:

“Думаю, що такими питаннями на певних етапах розвитку України могли б стати вступ України в ЄС і НАТО, і то, чи згодні ми, що вибори на тимчасово окупованих територіях будуть проводитися після повернення повного контролю над кордоном, і цілий ряд інших питань”.

Нагадуємо, Центральна виборча комісія офіційно визнала перемогу мера Добропілля, якого звинувачують в організації «референдуму ДНР», Андрія Аксьонова на довиборах до Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу №50 (Донецька область).

Закон про місцевий референдум вже підписаний президентом України Володимиром Зеленським. Документ буде опубліковано на сайті глави держави найближчим часом.

 

Джерело: Народна Правда