Україна готова до російського вторгнення – Зеленський

Україна готова до російського вторгнення – Зеленський
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Україна готова до російського вторгнення. Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський, а також він не виключає, що таке може статися.

Loading...

Про це глава держави заявив журналістам американського телеканалу CNN під час візиту на Донбас.

За словами Зеленського, в Україні розуміють, що російське вторгнення є цілком реальним сценарієм розвитку конфлікту.

“Звичайно. Ми знаємо, з 2014 року ми знаємо, що це може статися кожен день. Вони готові, але і ми готові, оскільки перебуваємо на своїй землі і на своїй території”, – заявив президент.

Нагадаємо, сьогодні в українській розвідці заявили, що Росія збільшила свої ударні групи на кордоні з Україною. Подібні переміщення військова розвідка України спостерігала в 2014-2015 роках.

Минулого тижня Зеленський зробив дводенний візит в район проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі на тлі загострення агресії з боку Росії і скупчення російських військ біля українського кордону.

Як ми вже розповідали раніше, Путін відмовився від пропозиції Києва провести переговори з українським лідером Володимиром Зеленським на тлі загострення ситуації на Донбасі.

А також, питання порядку проведення виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей можуть винести на всенародний референдум.

Нагадаємо, мова йде про рішення, проводити вибори до відновлення контролю над окупованими територіями або після.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...