В Україні оновили протокол лікування COVID-19: що змінилося

В Україні оновили протокол лікування COVID-19: що змінилося
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

В Україні внесли зміни в протокол лікування коронавірусної хвороби COVID-19. Відповідний наказ підписав глава міністерства охорони здоров’я Максим Степанов.

Loading...

А провідний інфекціоніст МОЗ Ольга Голубовська розповіла про головні зміни в протоколі на своїй сторінці в Facebook.

Так, для препарату “Тоцілізумаб” тепер регламентоване одноразове введення.

У документі зазначено, що його заборонено використовувати за межами стаціонару.

В Україні оновили протокол лікування COVID-19: що змінилося

Також оновлений протокол регулює призначення глюкокортикоїдів: їх дози можуть бути збільшені за умови погіршення клініко-лабораторних даних пацієнта.

Останній раз протокол лікування COVID-19 в Україні оновлювали в кінці 2020 року. Тоді препарат “Тоцілізумаб” виключили з лікування хворих з критичним перебігом інфекції, а призначати рекомендували тільки “важким” пацієнтам.

А також, у листопаді 2020 року в український протокол лікування коронавірусу додали новий метод – введення реконвалесцентної плазми (виділеної з крові людей, які перехворіли COVID-19).

Як ми вже розповідали раніше, Україна може отримати 33 млн доз вакцин від коронавірусу. Наша країна домовилася про постачання відразу з декількома виробниками. Перші контракти хочуть повністю закрити до кінця весни.

Тим часом, в Європейському агентстві з лікарських засобів не підтвердили заяву свого ж представника Марка Кавалери про зв’язок вакцини AstraZeneca з тромбозом.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...