Байден закликав Путіна знизити напруженість на кордонах України

Байден закликав Путіна знизити напруженість на кордонах України
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент США Джо Байден провів телефонну розмову з російським президентом Володимиром Путіним, у ході якої обговорювалося і стягування російських військ до кордонів України.

Як зазначено у повідомленні на сайті Білого дому, Байден закликав Путіна знизити військову напруженість на кордоні України.

Так, лідери обох країн обговорили ряд регіональних і глобальних питань, у тому числі плани продовжити діалог про скорочення наступальних озброєнь.

Байден також дав Путіну зрозуміти, що США будуть рішуче діяти на захист своїх національних інтересів у відповідь на дії РФ, такі як кібератаки і втручання у вибори.

“Президент Байден підкреслив непохитну прихильність США суверенітету і територіальної цілісності України. Президент висловив стурбованість з приводу раптового нарощування російської військової потужності в окупованому Криму і на кордонах України та закликав Росію знизити напруженість”, – зазначено в повідомленні.

Як ми вже розповідали раніше, глава Росії Володимир Путін відмовився від пропозиції Києва провести переговори із Зеленським на тлі загострення ситуації на Донбасі.

А відомий астролог Влад Росс назвав ім’я політика, який може зупинити криваву діяльність російського президента Володимира Путіна.

Джерело: Народна Правда